Masaż sportowy

Swoją techniką przypomina masaż klasyczny. Podczas masażu wykorzystuje się bowiem takie techniki jak na przykład głaskanie, oklepywanie czy ugniatanie. Różnice dostrzec można jednak w jego intensywności i czasie wykonywania.

W zależności od indywidualnych potrzeb sportowca jak i również rodzaju uprawianej dyscypliny wyróżnia się masaże sportowe:

  • treningowe – mające na celu zwiększenie wydajności;
  • przedstartowe i startowe – pomagające w uzyskaniu jak najlepszych osiągnięć i przygotowujące mięśnie do wzmożonego wysiłku;
  • międzywysiłkowe i powysiłkowe – utrzymujące ukrwienie tkanek na odpowiednim poziomie i pomagające w jak najszybszym powrocie do dyspozycji po wysiłku;
  • kondycyjne – przygotowujące zawodnika do następnego sezonu.

Oddaj się w ręce profesjonalnego fizjoterapeuty

Gabinet rehabilitacyjny Fizjo-Balans oferuje profesjonalny masaż sportowy mieszkańcom miasta Sosnowiec i okolic.

Każdy masaż sportowy wykonywany jest przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Indywidualnie dopasowane metody i techniki gwarantują nie tylko dobre samopoczucie ale przede wszystkim wzmocnienie kondycji fizycznej a co za tym idzie – sukces.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z innych proponowanych przez nas usług na przykład masażu leczniczego czy fal uderzeniowych.